חניכים ממליצים

המועדון המקצועי ביותר שראיתי! מתי ובן יודעים בדיוק מה הם מלמדים, איך הם מלמדים והתוצאות מדהימות!

לירן גמליאל - בן 22, רמת גן

הגעתי לג'יו ג'יטסו ממש במקרה ומהר מאוד הבנתי שמדובר באומנות שונה ביסודה מהקרטה אליו הורגלתי.
אני אומנם רק בחגורה צהובה, אבל אני גאה להיות חניכה בג'יו ג'יטסו אני לומדת המון וללא ספק יש ערך מוסף באימונים. ולך סנסאי מטי מגיעה תודה... אתי

אתי כהן - בת 16, רמת גן

למרות חששות רבים התחלתי להתאמן לפני שנתיים. בהתחלה היו פחדים רבים מכל נפילה, גלגול ושינוי כיוון. היום אני מרגיש שחל בי שינוי ענק. הג'ו ג'יטסו חיזק אותי גם פיזית וגם מנטלית, כיום אני הרבה יותר גמיש וחזק מאי פעם והכול בזכות האימונים, האמונה והסבלנות של סנסאי מטי.
 

איתי לוי - בן 30 מגבעתיים

האימונים עם מטי מתמקדים לא רק בהיבטים הגופניים אלא הרבה מעבר לכך. כל מי שמתאמן איתנו עבר שינוי בחייו. אני ממליץ לכל גבר אישה וילד לעסוק באמנות הלחימה המדהימה הזו.

רמי חדד - בן 12, גבעתיים

לאחר כשלוש שנים של אימונים ראיתי שינוי גדול, לא רק מבחינת מבנה גוף גם מבחינת הכוח שלי. אז אני רק רוצה להגיד למטי תודה! תודה רבה על כל הזמן והמאמצים שהשקעת בי!

יוסי בן משה - בן 30 מפתח תקוה

מזה 3 שנים בננו מוטי מתאמן אצלך, אנו רוצים להודות לך על מקצועיותך בהדרכת הילדים, על אוזן קשבת לבקשות הילדים בפרט וההורים בכלל. מוטי מאוד אוהב את האימונים אצלך ואצל בן, יישר כוח.

רחל ובועז ימיני - רמת גן

אנחנו נמצאים בקבוצת הג'ודו שלך כבר למעלה משנתיים. רותי בתי, מאוד אוהבת את האימונים ולא תפסיד אימון בשום מצב! רותי מגיעה לאימונים בהתלהבות ומתקדמת יפה. תודה למטי ולכל המדריכים שליוו אותנו לכל אורך השנה.

אתי טישלר - רמת גן

עדי מאוד אוהב את האימונים, את המשחקים המשולבים, ובכלל מהרגע שהוא לובש את החליפה, הוא ילד אחר. ברצוני לציין לטובה גם את החינוך לערכים דרך הספורט. חזק ואמץ, הרבה הצלחה בהמשך, ואשמח מאד אם בני ימשיך במכון עוד שנים רבות עד לחגורה השחורה, כמו שאתה תמיד מזכיר להם.

יוסי הלפרין - גבעתיים

אני ממליץ על הג'ו ג'יטסו הישראלי בחום. הוא יכול לעזור לכם בהמון דברים למשל: עוזר לפתח כח סיבולת, עוזר לכושר, יכול לעזור בתור הגנה עצמית, משפר את היכולות בהמון דברים שאפילו לא קשורים לספורט, כיף ומעניין מאוד :]  אז למה שגם אתם לא תהנו ממנו כמוני? ;]

עמר אלקיים - בן 10, רמת גן
ytfb

© 2011 Israeli Ju-Jitsu CLUB 10

 

YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology.