שאלות נפוצות

לתלמידים רבים שאלות דומות הנוגעות לתהליך הלמידה והאימונים. באזור זה ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות בנושא ואת התשובות על השאלות הללו.

מה גודל כיתות הלימוד של רמת המתחילים?

תלמידים בכיתות למתחילים נשמרים בין 8-18 תלמידים כך שכולם מקבלים יחס אישי.

האם אתם מציעים שיעור ניסיון ללא תשלום?

כן, במרכז לאמנויות הלחימה אנו מאמינים שזה חשוב לחברים ולהורים לחוות את כל מה שלבית הספר שלנו יש להציע. אנו מעודדים את כולם לבוא ולבקר במכון ולפגוש את צוות המדריכים

האם הג'ו ג'יטסי הישראלי מתאים לילדים?

הג'ו ג'יטסו הישראלי הוא ספורט מצוין לילדים. הוא מלמד ערכים של עבודה קשה, משמעת וכבוד והוא מצויין לשיפור הכושר הגופני. כרגע יש לנו מספר משפחות המתאמנות בצורה סדירה במכון.

האם המרכז לאמנויות לחימה מציע יותר מאימוני ג'ו ג'יטסו מתקדמים?

כן. המרכז לאמנויות הלחימה מציע לא רק אימוני ג'ו ג'יטסו, אלא שילוב מנצח של כל שיטות הלחימה המוכרות: ג'ו ג'יטסו, קרב מגע, איגרוף תילאנדי, לחימה משולבת והשרדות.

האם השיעורים מתבצעים יחפים?

כן, כל השיעורים נערכים יחפים על מזרונים.

למה לבחור במרכז לאמנויות לחימה?

המרכז לאמנויות לחימה הוא הג'ו ג'יטסו הישראלי האותנטי והרשמי בארץ. מטי (מתי) אלישיב הוא אבי השיטה, מאמן בינלאומי בכיר בוגר בית הספר למאמנים בכירים בוינגייט ובדרגת מאסטר דאן 8.

מה אומנויות לחימה יכולה לתת לילד שלי שדברים אחרים לא יכולים?

זו שאלה שאנחנו מקבלים כל הזמן מהורים מודאגים. התשובה פשוטה. התכנית הספציפית שלנו מיועדת לילדים, היא מלמדת מגוון רחב של "כישורי חיים" ומתמקדת הרבה על "בניית אופי" ולא רק באגרופים ובעיטות נוצצים שרואים מהם הרבה בפרסומות בטלוויזיה או בסרטים.
הכישורים הפיסיים והתכונות שהילד שלך ממשיכים להתפתח ולהשתפר בגלל שהמערכת שלנו מתמשכת, ולא "עונתית" כמו רוב ענפי ספורט.

אני אישה: האם ג'ו ג'יטסו ישראלי יתאים לי?

הג'ו ג'יטסו הישראלי הוא בחירה מצוינת עבור נשים. הוא מושלם מנקודת מבט נשית כיוון שיועד לאפשר לאדם קטן יותר להתגבר על אחד גדול יותר.

מאיזה גיל יכול הילד שלי להתחיל להתאמן?

ארבע שנים היא הגיל המינימאלי להשתתפות. כדאי לקרוא עוד על תוכניות אימון ילדים

מה אני צריך לשיעור הראשון שלי? מה כדאי לי ללבוש לשיעור הראשון שלי?

לשיעורים הראשונים ממולץ ללבוש בגדים נוחים. מכנסיים קצרים או מכנסי ריצה וחולצת טריקו או גופייה. ללבוש בגדים ישנים שלא יהיה אכפת אם יקרע / ימתח ולא ללבוש שום דבר עם רוכסנים / כפתורים וכו'.

ytfb

© 2011 Israeli Ju-Jitsu CLUB 10

 

YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology.